Karnisze

Oferujemy szeroki wybór karniszy stalowych galwanizowanych jak również mosiężnych i ze stali nierdzewnej. Wybór końcówek oraz kolorów zaspokoi wymagania każdego klienta. Karnisze linkowe niemieckiej firmy Busche (bardzo solidne) stosuje się do lekkich dekoracji z firan i zasłon.

Szyny sufitowe aluminiowe KS

Praktyczny, bezawaryjny, łatwy w montażu i obsłudze system szynowy. Całkowicie odporne na wilgoć szyny ks-system można z powodzeniem instalować nie tylko w pokojach, kuchniach i łazienkach, ale także na balkonach i otwartych tarasach. Możliwość nadania dowolnych kształtów (łuki, koła, wykusze, trójkąty, półkola we wszystkich płaszczyznach). Prosta i szybka instalacja do ściany i sufitu dzięki uchwytom Smart Klick. Wykończenie szyn: lakier proszkowy z nałożoną warstwą opatentowanego smaru.

Istnieje możliwość wyposażenia szyny w napędy elektryczne o zróżnicowanej mocy, zapewniające cichą i płynną pracę. Mogą być sterowane za pomocą wygodnego i prostego w obsłudze pilota, gwarantując płynność obsługi firan i zasłon, bez konieczności podchodzenia do okna. Dodatkowo, niektóre z nich dzięki odbiornikom Z-wave mogą być sterowane tabletem lub smartfonem.

Dostępne kolory szyn: biały, kremowy, złoty, szary, brązowy, czarny, beżowy, czerwony, niebieski, żółty i zielony.