Żaluzje

Żaluzje aluminiowe uniwersalność tego typu żaluzji polega na połączeniu wysokiej ochrony pomieszczenia przed nadmiernym nagrzaniem w słoneczne dni, a także ponadczasowej, niezobowiązującej dekoracji okiennej. Doskonale sprawdzają się w każdym pomieszczeniu,  mogą być zamontowane w świetle szyby, do skrzydła okna, do sufitu lub do ściany.

Żaluzje drewniane to oferta zdecydowanie bardziej efektowna. Należy zaznaczyć, że posiadanie takie typu dekoracji okiennych wiąże się z ryzykiem, iż drewno pod wpływem warunków atmosferycznych może ulegać wypaczeniom. Ważnym elementem przy wyborze tego rodzaju żaluzji jest również fakt, że po podciągnięciu zajmuje ona sporą powierzchnię światła szyby (ok. 15 cm na 1m długości żaluzji). Ostatecznie należy przyznać, że jej walory estetyczne w pełni rekompensują te drobne niedogodności.

Vericale

Żaluzje pionowe – verticale to zasłony okienne lub drzwiowe, które poprzez odpowiednią regulacje kąta ustawienia lameli (połączonych ze sobą równolegle), zabezpieczają pomieszczenie przed działaniem promieni słonecznych. Żaluzje pionowe są doskonałym i jednym z najbardziej popularnych rozwiązań dekoracji okienny wybieranych do pomieszczeń biurowych. Bogata oferta tkanin pozwala na dopasowanie wzoru i koloru do każdego wnętrza.